Onlinetlac.com

Kontaktujte nás
  • profesionálna kvalita tlače
  • skúsený tím s dlhoročnou praxou
  • expresné a spoľahlivé vyhotovenie

Sme bratislavská tlačiarenská firma Onlinetlac.com, ktorá ponúka komplexné služby v oblasti polygrafie. Niekoľkoročné pôsobenie na trhu, skúsený tím profesionálov a moderné digitálne tlačiarenské zariadenia sa odzrkadlili na stovkách spokojných klientov po celom Slovensku. Našim zákazníkom poskytujeme tlačové materiály ako vizitky, plagáty, brožúry, letáky či tlač technickej dokumentácie, ale aj tlač bežných kancelárskych dokumentov vo vysokej digitálnej kvalite.


VÝHODNÉ CENY TLAČE

Staňte sa našim VIP klientom a užívajte si výhody prémiového programu. Stálym klientom ponúkame individuálne ceny tlače či možnosť mesačnej fakturácie.

DOPRAVA ZADARMO

Našim zákazníkom poskytujeme bezplatné doručenie pri objednávkach nad 50€ v rámci celého Slovenska.

EXPRESNÁ TLAČ

Objednávky štandardne vyhotovujeme štandardne do 24 hodín. Rýchle dodanie pri zachovaní profesionálnej kvality je pre nás samozrejmosťou.

ZÁRUKA KVALITY

Používame moderné digitálne tlačiarenské zariadenia, ktoré garantujú vysokú kvalitu tlače. Živé farby, špičková ostrosť tlače a dlhá životnosť sú príznačné pre všetky tlačové materiály, ktoré prejdú našimi rukami.

ONLINE SERVIS

Všetky tlačové služby si môžete objednať rýchlo a jednoducho prostredníctvom online objednávkových formulárov. Objednajte si tlač online a vypočítajte si cenu svojej objednávky vopred.

Kontaktujte nás
Kliknutím na tlačidlo "Odoslať" súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Viac informácií o ich spracovaní nájdete TU.